Projektowanie i architektura ogrodów

Firma Wymarzony Ogród oferuje usługi projektowania i aranżacji ogrodów oraz architektury terenów zielonych dedykowane dla osób prywatnych oraz firm i instytucji.
Nasze doświadczenie wieloletniej pracy, wiedza w zakresie optymalnej aranżacji zieleni, kwalifikacje i kompetencje projektowania unikatowych ogrodów i parków pozwalają nam na realizację zleceń na projekty indywidulane terenów zielonych, przydomowych ogrodów i parków. Świadomość najnowszych trendów architektury zieleni i budowania naturalnej przestrzeni oraz znajomości najnowocześniejszych programów to gwarancja, że usługi projektowania i architektury ogrodów świadczone przez naszą firmę są na najwyższym poziomie. Zaangażowanie, profesjonalizm i kreatywność to cechy dzięki którym nasze projekty są wyjątkowe, a co za tym idzie wzbudzają zainteresowanie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem niezależnych ekip ogrodowych, co pozwla nam uzyskać niebagatelny efekt, natomiast każdy projekt i satysfakcja naszych klientów z realizacji projektów przez nas wykonanych są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju. Potrafimy zaprojektować, a następnie zrealizować ogród o jakim Państwo zawsze marzyli. 
Dzięki kreatywności, pasji i zaangażowaniu nasi pracownicy realizują nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych Klientów i wyjątkowe wizualizacje 3D i projekty ogrodów. Projekcja Państwa ogrodu na naszych oprogramowaniach pozwoli dostrzec wszystko nawet w najmniejszych detalach. Zatem, zapraszamy Państwa na wirtualny spacer wśród kwitnących rabat kwiatów i krzewów ogrodu, w czasie którego będzieci Państwo mogli usiąść przy ognisku i posłuchać śpiewu ptaków... i zobaczyć jak się zmienia Państwa ogród w czasie nawet najbliższych kilkudziesięciu lat.
Taki wirtualny spacer po ogrodzie, pozwoli Państwu zrozumieć idee z jakimi wykonujemy naszą pracę, która dla nas jest życiową pasją.

Na cenę projektu wpływa:
- wielkość wyznaczonego ogrodu,
- ilość i charakter roślinności w projektowanym ogrodzie,
- ukształtowanie terenu,
- poszczególne elementy architektury (np. altana, ognisko, alejki).