Pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni - przygotowanie roślin do pełnego sezonu

Nasi pracownicy w ramach oferty naszej firmy świadczą kompleksowe usługi pielęgnacji ogrodu i przygotowania go do sezonu. W ramach usług ogrodniczych i przygotowania ogrodu do pełnej wegetacji proponujemy Państwu: grabienie i pielenie rabat, wertykulacja i areacja trawników, odchwaszczanie, opryski sezonowe, a po sezonie letnim zabezpieczanie roślin przed zimą oraz konserwacja systemów nawadniania i oświetlenia oraz prace porządkowe. Oferujemy Państwu również usługi nawożenia roślin, drzew i krzewów, aby dostarczyć im odpowiednią dawkę mikroelementów i witamin w postaci płynu, granulatu, pałeczek lub proszku. 
W okresie wiosennym proponujemy Państwu usługi profesjonalnego przycinania drzew i krzewów tak, aby pozbyć się obumarłych i przemarzniętych młodych pędów, które niepotrzebnie zagęszczają i zacieniają koronę. 
Nasza bogata oferta usług pomoże Państwu właściwie przygotować ogród do pełnego sezonu oraz właściwie pielęgnować jego piękno w okresie pełnej wegetacji. Oferujemy cykliczną i abonamentową obsługę w zakresie kompleksowej pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni.