instagram

Wymarzony Ogród

Projektowanie, zakładanie i budowa stawów kąpielowych

Stawy kąpielowe stają się coraz popularniejszym elementem architektury przestrzeni ogrodu z tytułu oryginalnego i dziewiczego wyglądu, naturalnie czystej wody i niskich kosztów eksploatacji. To niespotykane i naturalnie piękne połączenie stawu z basenem kąpielowym, w którym krystaliczna woda uzyskiwana jest bez użycia środków chemicznych, a jedynie za pomocą metod naturalnych takich jak filtry biologiczne, cyrkulacja wody i odpowiednia roślinność.
Firma Wymarzony Ogród oferuje projektowanie, zakładanie i budowę stawów kąpielowych ekstensywnych i intensywnych z wykorzystaniem najwyższej klasy technologii filtracji oraz najbardziej wytrzymałej geomembrany EPDM firmy Firestone. Dzięki doświadczeniu firma Wymarzony Ogród zapewnia swoim Klientom obsługę w zakresie projektowania zbiorników wodnych, wizualizacji 3D projektów, optymalnego doboru roślinności i indywidualizacji charakteru otoczenia stawu tak, aby stał się on doskonałym miejscem relaksu i wypoczynku oraz centralnym punktem definiującym charakter ogrodu.
Potwierdzeniem naszych kwalifikacji i kompetencji w zakresie projektowania i budowy stawów kąpielowych są liczne certyfikaty m.in. firmy Firestone. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i osoby prywatne, które cenią sobie luksus i relaks w zgodzie z naturą. Warto pozwolić sobie na chwilę relaksu nad stawem kąpielowym, którego dopełnieniem może być idealnie dobrane oświetlenie, czy roślinność. Dzięki innowacyjnym technologiom, których używa nasza firma, staw może służyć nie tylko jako piękna ozdoba ogrodu, ale również idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w gronie bliskich i znajomych. Woda w stawie kąpielowym musi spełniać jasno określone normy, dzięki czemu śmiało można spędzać upalne dni na pływaniu w takim oto stawie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z pewnością będą Państwo bliżej natury. Odpowiednia filtracja wody zapewni Państwu wiele rozrywki i pięknych widoków, bez zbędnej chemii. Warto wspomnieć również o tym, że stawy kąpielowe można zaadaptować w ogrodzie każdej wielkości. To od Państwa zależy jak duży ma być taki zbiornik.

stawy kąpielowe, oczka wodne, projektowanie stawów kąpielowych, projektowanie oczek wodnych, kaskady wodne, strumienie, potoki, zakładanie i budowa oczek wodnych, budowanie oczek wodnych, budowa stawów kąpielowych, zakładanie kaskad wodnych, baseny naturalne, projekty stawów kąpielowych, projekty oczek wodnych

projektowanie i zakładanie stawów kąpielowych