Projektowanie, zakładanie i budowa stawów kąpielowych

Stawy kąpielowe stają się coraz popularniejszym elementem architektury przestrzeni ogrodu z tytułu oryginalnego i dziewiczego wyglądu, naturalnie czystej wody i niskich kosztów eksploatacji. To niespotykane i naturalnie piękne połączenie stawu z basenem kąpielowym, w którym krystaliczna woda uzyskiwana jest bez użycia środków chemicznych, a jedynie za pomocą metod naturalnych takich jak filtry biologiczne, cyrkulacja wody i odpowiednia roślinność.
Firma Wymarzony Ogród oferuje projektowanie, zakładanie i budowę stawów kąpielowych ekstensywnych i intensywnych z wykorzystaniem najwyższej klasy technologii filtracji oraz najbardziej wytrzymałej geomembrany EPDM firmy Firestone. Dzięki doświadczeniu firma Wymarzony Ogród zapewnia swoim Klientom obsługę w zakresie projektowania zbiorników wodnych, wizualizacji 3D projektów, optymalnego doboru roślinności i indywidualizacji charakteru otoczenia stawu tak, aby stał się on doskonałym miejscem relaksu i wypoczynku oraz centralnym punktem definiującym charakter ogrodu.
Potwierdzeniem naszych kwalifikacji i kompetencji w zakresie projektowania i budowy stawów kąpielowych są liczne certyfikaty m.in. firmy Firestone. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i osoby prywatne, które cenią sobie luksus i relaks w zgodzie z naturą.