ODŚNIEŻANIE

W okresie zimowym świadczymy usługi związane z odśnieżaniem dachów, parkingów, chodników i posesji. Posiadamy wykwalifikowaną załogę, a także profesjonalny sprzęt, dzięki czemu szybko i bezpiecznie usuniemy zalegający śnieg. Możemy wykonywać dodatkowe usługi takie jak posypanie śniegu solą lub piaskiem. Ceny dostosowane są indywidualnie w zależności od powierzchni i trudności odśnieżania. Działamy na terenie całej Polski na rzecz firm i instytucji, a także osób prywatnych.

 

 

ABONAMENT

W tym pakiecie Nasz klient deklaruje odśnieżanie w ramach podpisanej umowy za każdym razem kiedy opadnie śnieg. Jesteśmy do Państwa Dyspozycji 24 godziny na dobę, czuwamy aby na podjazdach i otoczeniu firmy nie zalegał śnieg. Zapewniamy pewną i profesjonalną obsługę dzięki której będziecie Państwo mogli się skupić na prowadzeniu swojej firmy.
 

 

JEDNORAZOWO

Kiedy zaskoczą Cię nagłe i obfite opady śniegu pomożemy uporać Ci się z nim w ramach jednorazowej usługi. Jeżeli już wiesz teraz, że możesz potrzebować pomocy zadzwoń i dołącz do naszej bazy alarmowej - umówimy się na spotkanie i przedstawimy odpowiednią ofertę dzięki której będziesz mógł bez obaw skorzystać z naszej usługi.

 

 

 

Cennik odśnieżania:

Odśnieżanie dach płaski o powierzchni do 1000 m2  od 2,7 zł m2
Odśnieżanie dachu płaskiego o powierzchni od 1000 do 2500 m2  od 2,5 zł m2
Odśnieżanie dach
u płaskiego o powierzchni powyżej 2500 m2  od 1,7 zł m2
Usuwanie sopli i nawisów lodowych pd 3zł mb (cena przy odśnieżaniu dachu)
Usuwanie pojedyńczych sopli od 100zł /interwencja


Odśnieżanie boisk, placów, parkingów  0,5 - 2,5 zł m2
Odśnieżanie ulic wewnętrznych i dojazdów  0,5 - 3,0 zł m2


Wywóz śniegu bezpośrednio po opadzie od 45 zł/m2
Wywóz skamieliny śnieżnej po długotrwałych opadach od 60 zł/m2