instagram

Wymarzony Ogród

Pielęgnacja trawników, aeracja, wertykulacja

Firma Wymarzony Ogród oferuje swoim Klientom usługi kompleksowej pielęgnacji trawników. Nasza oferta koszenia, wertykulacji i aeracji trawników jest skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, a także instytucji.
Mając na względzie fakt, że jedną z najpiękniejszych wizytówek ogrodu jest niewątpliwie soczyście zielony trawnik, nasi pracownicy świadczą usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie właściwej pielęgnacji trawników w ogrodzie czy przestrzeni miejskiej. Jednak uzyskanie zdrowego, gęstego i soczyście zielonego trawnika wymaga wiele pracy, czasu, energii i wiedzy. Dlatego służymy Państwu kompleksową wiedzą w zakresie całorocznej pielęgnacji trawnika i właściwego przygotowania go do okresu wegetacji.
Przeprowadzane przez naszą firmę koszenie trawników, dzięki prawidłowemu cięciu źdźbła trawy sprawia, że murawa może zyskać na gęstości. Nasze usługi aeracji trawnika (napowietrzania) służą przede wszystkim dostarczeniu darni odpowiedniej dawki tlenu i sprawiają, że darń lepiej chłonie dostarczaną wodę oraz mikroelementy dostarczane mu przez nawożenie. Naszym Klientom proponujemy również usługi wertykulacji trawników, przeprowadzane dwa razy w roku (wiosną i jesienią), polegające na usuwaniu martwej warstwy darni (filcu). Oferowane przez naszą firmę usługi pielęgnacji trawników – aeracji i wertykulacji trawnika wpływają na intensywny wzrost trawy i jej zagęszczenie. Warto zwrócić uwagę na zabiegi aeracji, a także wertykulacji trawnika dzięki którym gleba jest odpowiednio utleniona. Dużym plusem z pewnością jest również usuwanie starej darni. Trawnik w każdym ogrodzie powinien pięknie wyglądać, ponieważ jest on pierwszą rzeczą, która przyciąga nasz wzrok. Idealnie zielony trawnik z pewnością podkreśla również kolor roślin znajdujących się w ogrodzie. Warto dbać o prawidłową pielęgnację trawników, gdyż ma być to przede wszystkim miejsce zapewniające relaks w wolnych chwilach. Dodatkowo w ogrodzie nie musi znajdować się wiele roślin, jeżeli trawnik jest soczyście zielony to ogród w każdej aranżacji będzie prezentował się idealnie. Warto oddać swój trawnik w ręce profesjonalistów. Dzięki naszej firmie, Wymarzony Ogród Państwa ogród będzie rzeczywiście spełnieniem marzeń. Nie warto tracić czasu, lepiej zaufać profesjonalistom!

pielęgnacja trawników, regeneracja trawników, pielęgnacja trawnika, wertykulacja trawników, trawnik, aeracja trawników, regenerowanie trawników, pielęgnacje trawnika, fachowcy od trawników

pielęgnację trawników