Pielęgnacja trawników, aeracja, wertykulacja

Firma Wymarzony Ogród oferuje swoim Klientom usługi kompleksowej pielęgnacji trawników. Nasza oferta koszenia, wertykulacji i aeracji trawników jest skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm i instytucji.
Mając na względzie fakt, że jedną na najpiękniejszych wizytówek ogrodu jest niewątpliwie soczyście zielony trawnik, nasi pracownicy świadczą usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie właściwej pielęgnacji trawników w ogrodzie czy przestrzeni miejskiej Jednak uzyskanie zdrowego, gęstego i soczyście zielonego trawnika wymaga wiele pracy, czasu, energii i wiedzy. Dlatego służymy Państwu kompleksową wiedzą w zakresie całorocznej pielęgnacji trawnika i właściwego przygotowania go do okresu wegetacji.
Przeprowadzane przez naszą firmę koszenie trawników, dzięki prawidłowemu cięciu źdźbła trawy, sprawia, że murawa może zyskać na gęstości. Nasze usługi aeracji trawnika(napowietrzania) służą przede wszystkim dostarczeniu darni odpowiedniej dawki tlenu i sprawiają, że darń lepiej chłonie dostarczaną wodę oraz mikroelementy dostarczane mu przez nawożenie. Naszym Klientom proponujemy również usługi wertykulacji trawników, przeprowadzane dwa razy w roku (wiosną i jesienią), polegające na usuwaniu martwej warstwy darni(filcu). Oferowane przez naszą firmę usługi pielęgnacji trawników – aeracji i wertykulacji trawnika wpływają na intensywny wzrost trawy i jej zagęszczenie.