instagram

Wymarzony Ogród

Projektowanie i zakładanie nawadniania, montaż i instalacja systemów nawadniających

Firma Wymarzony Ogród oferuje swoim Klientom projektowanie i montaż systemów nawadniających dla ogrodów, parków, trawników, boisk piłkarskich czy przestrzeni miejskich. Oferowane przez naszą firmę systemy nawadniające pozwalają na zoptymalizowanie ilości wody dostarczanej poszczególnej roślinności i trawnikom. Jako nieliczni na rynku udzielamy 5 letniej gwarancji na założone przez naszą firmę nawadnianie ogrodu czy boisk piłkarskich.
Projektując i tworząc ogród, proponujemy naszym Klientom tradycyjne systemy nawadniające oraz nowoczesne rozwiązania nawadniania ogrodów, po przez instalacje automatyczne m.in. renomowanej firmy TORO. Warto wiedzieć, że regularne nawadnianie roślin czy trawników jest głównym sukcesem do osiągnięcia pięknie kwitnących roślin, a także soczyście zielonego trawnika. Podlewając swój ogród „ręcznie” nie jesteśmy w stanie utrzymać podłoża w odpowiedniej wilgotności, a dzieje się to za przyczyną czasu i porze wykonywania tej czynności. Nie posiadając nawadniania w swoim ogrodzie, tak naprawdę tylko tracimy nie tylko pieniądze(ze względu na większe zużycie wody nawet do 40%), ale również tracimy swój cenny czas. Większość posiadaczy ogrodów podlewa swoje ogrody – rośliny czy trawniki wieczorem, myśląc że jest już to odpowiednia pora wystygnięcia gleby po upalnym dniu. Niestety wchłanialność wody do podłoża jest ok. 30-40% mniejsza niż mielibyśmy zrobić to w godzinach wczesno porannych (03-05). Mając system nawadniający w swoim ogrodzie, jesteśmy w stanie utrzymać stałą wilgotność podłoża. Wówczas systemy nawadniania pozwalają utrzymać piękno ogrodu w sposób maksymalnie ekonomiczny i oszczędzający czas i wysiłek naszych Klientów, natomiast ogród staje się miejscem wypoczynku i relaksu… w którym piękno zapewnia soczysta zieleń trawnika i pachnące kolorowe rabaty roślinne… Z pewnością założenie systemów nawadniających jest dużym odciążeniem czasowym dla naszych klientów. Odpowiednio dobrany system nawadniający zagwarantuje Państwu pięknie wyglądający ogród przez cały sezon. Warto zdać się na specjalistów i zaufać nam w sprawie montażu nawadniania w swoim ogrodzie.

Projektowanie systemów nawadniających, Montaż systemów nawadniających, Zakładanie systemów nawadniających, Zakładanie nawadniania w ogrodzie, Firma zakładająca nawadnianie w ogrodzie, Firmy zakładające nawadnianie w ogrodzie, Nawadnianie ogrodu, Nawadnianie ogrodów, Systemy nawadniające, systemy nawadniania, zakładanie systemów nawadniania, serwis systemów nawadniających, naprawa nawadniania, montaż nawadniania, instalacja nawadniania ogrodów i trawników,

montaż systemów nawadniających