instagram

Wymarzony Ogród

Odśnieżanie parkingów

W okresie zimowym świadczymy usługi związane z odśnieżaniem dachów, parkingów, chodników i posesji. Posiadamy wykwalifikowaną załogę, a także profesjonalny sprzęt, dzięki czemu szybko i bezpiecznie usuniemy zalegający śnieg. Możemy wykonywać dodatkowe usługi takie jak posypanie śniegu solą lub piaskiem. Ceny dostosowane są indywidualnie w zależności od powierzchni i trudności odśnieżania. Działamy na terenie całej Polski na rzecz firm i instytucji, a także osób prywatnych.
ABONAMENT
W tym pakiecie Nasz klient deklaruje odśnieżanie w ramach podpisanej umowy za każdym razem kiedy opadnie śnieg. Jesteśmy do Państwa Dyspozycji 24 godziny na dobę, czuwamy aby na podjazdach i otoczeniu firmy nie zalegał śnieg. Zapewniamy pewną i profesjonalną obsługę dzięki której będziecie Państwo mogli się skupić na prowadzeniu swojej firmy.

JEDNORAZOWO
Kiedy zaskoczą Cię nagłe i obfite opady śniegu pomożemy uporać Ci się z nim w ramach jednorazowej usługi. Jeżeli już wiesz teraz, że możesz potrzebować pomocy zadzwoń i dołącz do naszej bazy alarmowej – umówimy się na spotkanie i przedstawimy odpowiednią ofertę dzięki której będziesz mógł bez obaw skorzystać z naszej usługi.

Cennik odśnieżania:

Odśnieżanie dach płaski o powierzchni do 1000 m2 od 2,7 zł m2
Odśnieżanie dachu płaskiego o powierzchni od 1000 do 2500 m2 od 2,5 zł m2
Odśnieżanie dachu płaskiego o powierzchni powyżej 2500 m2 od 1,7 zł m2
Usuwanie sopli i nawisów lodowych pd 3zł mb (cena przy odśnieżaniu dachu)
Usuwanie pojedyńczych sopli od 100zł /interwencja

Odśnieżanie boisk, placów, parkingów 0,5 – 2,5 zł m2
Odśnieżanie ulic wewnętrznych i dojazdów 0,5 – 3,0 zł m2

Wywóz śniegu bezpośrednio po opadzie od 45 zł/m2
Wywóz skamieliny śnieżnej po długotrwałych opadach od 60 zł/m2

Z pewnością warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w okresie zimowym i skorzystać z usług naszej firmy. Odśnieżanie parkingów jest bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa dla wszystkich domowników. Z naszą pomocą z pewnością zaoszczędzą Państwo dużo czasu i wysiłku.