instagram

Wymarzony Ogród

Pielęgnacja roślin w biurach

Rośliny w biurze mają nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim oczyszczają powietrze, wpływają na jego wilgotność i nasycenie tlenem. Wprowadzenie zieleni w miejscu pracy korzystnie wpływa na koncentrację i efektywność pracowników. Rośliny są idealnym obiektem, na którym można skupić wzrok, aby zebrać myśli i złagodzić ból oczy spowodowany zbyt długą pracą przy komputerze. Odpowiednio dobrane kompozycje kwiatów nadają wnętrzu harmonię, tworząc miejsce pracy przyjazne dla przebywających w nim wiele godzin pracowników i korzystnie wpływając na ich nastrój.
Firma Wymarzony Ogród oferuje usługi pielęgnacji roślin w biurach, proponując gatunki roślin odpowiednie do charakteru i warunków architektonicznych wnętrza.
Nasze usługi świadczymy w formie abonamentowej lub jednorazowej:
– pielęgnujemy rośliny utrzymując je w jak najlepszej kondycji,
– podlewamy,
– nawozimy,
– formujemy,
– przycinamy,
– usuwamy chore i suche liście,
– nabłyszczamy liście,
– w razie potrzeby przesadzamy.
Pojawiając się w biurze, w którym realizujemy zlecenie zaczynamy od określenia nasłonecznienia w biurze oraz lokalizacji, w której mogą być umiejscowione rośliny. Oczywiście na tym etapie prac brane są również pod uwagę preferencje klienta co do kolorystyki roślin i donic, w których mają się znajdować. Kolejnym etapem jest stworzenie kosztorysu, zawierającego ilość materiałów i listę prac, które zostaną wykonane aby wzbogacić Państwa biuro w zieleń. Następnie aranżujemy wnętrze w wybrane rośliny, a także świadczymy usługi pielęgnacyjne w trosce o samopoczucie pracowników.