instagram

Wymarzony Ogród

Projektowanie i architektura ogrodów

Firma Wymarzony Ogród oferuje usługi projektowania i aranżacji ogrodów oraz architektury terenów zielonych dedykowane dla osób prywatnych oraz firm i instytucji.
Nasze doświadczenie wieloletniej pracy, wiedza w zakresie optymalnej aranżacji zieleni, kwalifikacje i kompetencje projektowania unikatowych ogrodów i parków pozwalają nam na realizację zleceń na projekty indywidualne terenów zielonych, przydomowych ogrodów i parków.
Świadomość najnowszych trendów architektury zieleni i budowania naturalnej przestrzeni oraz znajomości najnowocześniejszych programów to gwarancja, że usługi projektowania i architektury ogrodów świadczone przez naszą firmę są na najwyższym poziomie. Zaangażowanie, profesjonalizm i kreatywność to cechy dzięki którym nasze projekty są wyjątkowe, a co za tym idzie wzbudzają zainteresowanie.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem niezależnych ekip ogrodowych, co pozwala nam uzyskać niebagatelny efekt, natomiast każdy projekt i satysfakcja naszych klientów z realizacji projektów przez nas wykonanych są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju. Potrafimy zaprojektować, a następnie zrealizować ogród o jakim Państwo zawsze marzyli.
Dzięki kreatywności, pasji i zaangażowaniu nasi pracownicy realizują nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych Klientów i wyjątkowe wizualizacje 3D i projekty ogrodów przydomowych. Projekcja Państwa ogrodu na naszym oprogramowaniu pozwoli dostrzec wszystko nawet w najmniejszych detalach. Zatem, zapraszamy Państwa na wirtualny spacer wśród kwitnących rabat kwiatów i krzewów ogrodu, w czasie którego będziecie Państwo mogli usiąść przy ognisku i posłuchać śpiewu ptaków… i zobaczyć jak się zmienia Państwa ogród w czasie nawet najbliższych kilkudziesięciu lat.
Taki wirtualny spacer po ogrodzie, pozwoli Państwu zrozumieć ideę z jaką wykonujemy naszą pracę, która jest dla nas życiową pasją.

Na cenę projektu wpływa:

– wielkość wyznaczonego ogrodu,
– ilość i charakter roślinności w projektowanym ogrodzie,
– ukształtowanie terenu,
– poszczególne elementy architektury (np. nawierzchnia brukowa, taras, altana, ognisko, alejki).Warto zdać się na specjalistów, oszczędzając przy tym czas, wysiłek i swoje pieniądze.

Firmy projektujące ogrody, Firma projektująca ogrody, Aranżacje ogrodów, Projektowanie ogrodów, Architektura ogrodów, Urządzanie ogrodów, Architektura krajobrazu, Architekt krajobrazu, projekty ogrodów, projekty ogrodów przydomowych, firma wykonująca projekty ogrodów, projekt ogrodu, projektowanie tarasów, 

pielęgnacja ogrodów, Projektowanie i zakładanie nawierzchni