Wymarzony Ogród

Projektowanie i architektura ogrodów

Firma Wymarzony Ogród oferuje usługi projektowania i aranżacji ogrodów oraz architektury terenów zielonych dedykowane dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. Nasze doświadczenie wieloletniej pracy, wiedza w zakresie optymalnej aranżacji zieleni, kwalifikacje i kompetencje projektowania unikatowych ogrodów i parków pozwalają nam na realizację zleceń na projekty indywidualne terenów zielonych, przydomowych ogrodów i parków.
Świadomość najnowszych trendów architektury zieleni i budowania naturalnej przestrzeni oraz znajomości najnowocześniejszych programów to gwarancja, że usługi projektowania i architektury ogrodów świadczone przez naszą firmę są na najwyższym poziomie. Zaangażowanie, profesjonalizm i kreatywność to cechy dzięki którym nasze projekty są wyjątkowe, a co za tym idzie wzbudzają zainteresowanie.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem niezależnych ekip ogrodowych, co pozwala nam uzyskać niebagatelny efekt, natomiast każdy projekt i satysfakcja naszych klientów z realizacji projektów przez nas wykonanych są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju. Potrafimy zaprojektować, a następnie zrealizować ogród o jakim Państwo zawsze marzyli.
Dzięki kreatywności, pasji i zaangażowaniu nasi pracownicy realizują nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych Klientów i wyjątkowe wizualizacje 3D i projekty ogrodów. Projekcja Państwa ogrodu na naszych oprogramowaniach pozwoli dostrzec wszystko nawet w najmniejszych detalach. Zatem, zapraszamy Państwa na wirtualny spacer wśród kwitnących rabat kwiatów i krzewów ogrodu, w czasie którego będziecie Państwo mogli usiąść przy ognisku i posłuchać śpiewu ptaków… i zobaczyć jak się zmienia Państwa ogród w czasie nawet najbliższych kilkudziesięciu lat. Taki wirtualny spacer po ogrodzie, pozwoli Państwu zrozumieć idee z jakimi wykonujemy naszą pracę, która dla nas jest życiową pasją.
Na cenę projektu wpływa: – wielkość wyznaczonego ogrodu, – ilość i charakter roślinności w projektowanym ogrodzie, – ukształtowanie terenu, – poszczególne elementy architektury (np. altana, ognisko, alejki). Warto zdać się na specjalistów, oszczędzając sobie przy tym czasu i wysiłku.
Firmy projektujące ogrody, Firma projektująca ogrody, Aranżacje ogrodów, Projektowanie ogrodów, Architektura ogrodów, Urządzanie ogrodów, Architektura krajobrazu, Architekt krajobrazu, projekty ogrodów, projekty ogrodów przydomowych, firma wykonująca projekty ogrodów
pielęgnacja ogrodów, Projektowanie i zakładanie nawierzchni