instagram

Wymarzony Ogród

Pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni – przygotowanie roślin do pełnego sezonu

Nasi pracownicy w ramach oferty naszej firmy świadczą kompleksowe usługi pielęgnacji ogrodu i przygotowania go do sezonu. W ramach usług ogrodniczych i przygotowania ogrodu do pełnej wegetacji proponujemy Państwu: grabienie i pielenie rabat, wertykulacja i areacja trawników, odchwaszczanie, opryski sezonowe, a po sezonie letnim zabezpieczanie roślin przed zimą oraz konserwacja systemów nawadniania i oświetlenia oraz prace porządkowe. Oferujemy Państwu również usługi nawożenia roślin, drzew i krzewów, aby dostarczyć im odpowiednią dawkę mikroelementów i witamin w postaci płynu, granulatu, pałeczek lub proszku.
W okresie wiosennym proponujemy Państwu usługi profesjonalnego przycinania drzew i krzewów tak, aby pozbyć się obumarłych i przemarzniętych młodych pędów, które niepotrzebnie zagęszczają i zacieniają koronę.
Nasza bogata oferta usług pomoże Państwu właściwie przygotować ogród do pełnego sezonu oraz właściwie pielęgnować jego piękno w okresie pełnej wegetacji. Oferujemy cykliczną i abonamentową obsługę w zakresie kompleksowej pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Z pewnością warto wspomnieć o aeracji i wertykulacji ogrodu. Jest to zabieg, dzięki któremu w prosty sposób można pobyć się starej darni, a także utlenić glebę aby wspomóc porost nowej, pięknej trawy. Wartą uwagi jest również odpowiednia pielęgnacja roślin i rabat, które w okresie kwitnienie będą cieszyć nie jedno oko. W okresie zimowym powinny być one odpowiednio zabezpieczone, aby każdego roku mogły rosnąć jeszcze piękniejsze. Z pewnością warto skorzystać z usług naszej firmy Wymarzony Ogród. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo dużo czasu i zyskają gwarancję zawsze pięknie wyglądającego ogrodu. Warto zadbać o swoje doznania estetyczne.


Pielęgnacja ogrodów, Pielęgnacja ogrodu, Usługi ogrodnicze, Kompleksowe usługi ogrodnicze, Ogrodnik, Profesjonalne opryski w ogrodach, Firma wykonująca opryski w ogrodach, Opryski drzew, Opryski krzewów, Opryski roślin, Opieka nad ogrodami, Porządkowanie ogrodu, Wycinanie drzew, Karczowanie pni, Usuwanie pni, Wycinanie krzewów, Prześwietlanie drzew, Prześwietlanie drzew owocowych, Przygotowanie ogrodów do zimy, przygotowanie ogrodów do wiosny, okrywanie roślin, przygotowanie ogrodu do wegetacji,

pielęgnacja ogrodów, Projektowanie i zakładanie nawierzchni