instagram

Wymarzony Ogród

Zakładanie trawników z siewu i roli

Nasza firma Wymarzony Ogród oferuje usługę zakładania trawnika z siewu lub roli. Warto pamiętać fakt, że piękny i soczyście zielony trawnik jest wizytówką ogrodu, a także jego podstawowym elementem, dzięki któremu ogród zyskuje na atrakcyjności i staje się doskonałym miejscem zabawy i wypoczynku.
Nasi pracownicy zakładają darń na dwa sposoby: z siewu lub z roli. Na efekty siewu trawy należy poczekać minimum kilka tygodni, uwzględniając czas kiełkowania i wegetacji, rozwoju systemu korzeni i zagęszczenia darni. Rozkładając trawnik wyhodowany w szkółce możemy natomiast uzyskać natychmiastowy efekt gęstej, soczystej i miękkiej darni. Wówczas montaż trawnika z roli przypomina rozwijanie naturalnego zielonego dywanu.
Nie tak oczywisty wydaje się fakt, że wybór odpowiedniego gatunku trawy jest kwestią kluczową dla późniejszej pielęgnacji, eksploatacji i utrzymania soczystej zielonej darni w ogrodzie. Na wybór ten ma wpływ m.in. nasłonecznienie terenu, wilgotność i właściwości gleby, koegzystencja innych roślin i drzew w ogrodzie oraz charakter i przeznaczenie trawnika. Mając na względzie Państwa wygodę i czas, nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać wyboru najlepszej odmiany, formy hodowli i pielęgnacji połaci darni w Państwa ogrodzie. Dzięki naszej firmie nie będą musieli się Państwo martwić, że trawnik nie cieszy oczy i spędzanie czasu w ogrodzie jest bardziej irytujące niżeli przyjemne. Nasza firma oferuje Państwu kompleksową usługę, nie tylko siewu trawy, ale również jej pielęgnacji. Jako zespół profesjonalistów bardzo dbamy o zdanie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań i zapewnić Państwu zadowolenie. Dzięki naszym metodom, Państwa trawnik bardzo szybko nabierze zielonego, soczystego koloru, dzięki czemu będą mogli Państwo śmiało relaksować się we własnym ogrodzie.

Firma zakładająca trawniki, firmy zakładające trawniki, zakładanie trawnika, zakładanie trawników, trawa, trawniki, aeracja trawników, firma wykonująca aerację trawników, wertykulacja trawników, regeneracja trawników, renowacja trawników, pielęgnacja trawników, pielęgnacja trawnika, wysiew trawników, firma wykonująca wertykulację trawników, konserwacja trawników, zakładanie trawników z rolki, zakładanie trawników z roli, renowacja trawników

Zakładanie trawników